Yükleniyor

Tekil Ürün Karşılaştırma

1.Ürün

ŞAMPUAN


99.00 ₺

Groomed Sülfatsız Şampuan 500 ML 

Groomed keratin şampuan, sülfat içermeyen ve tüm saç tipleri için özel olarak geliştirilmiş yapısı ile farkını ilk kullanımdan itibaren belli etmektedir. İçeriğinde bulunan ipek proteini (Sericin), macadamia yağı ve özel kompleks keratin ile yıpranmış saçlarda hızlı ve etkili onarım sağlamaktadır. 
Spesifik boya koruyucu etken maddeleri ile Groomed keratin şampuanı, boyalı ve açıcı uygulanmış saçlarda oldukça etkili bir performans göstermekte, aynı zamanda saçlardaki renk radyansını düzenlemektedir. Formülünde bulunan Malic Asid sayesinde sarı ve ombreli saçlardaki doreliği giderir. Formülündeki Piroctone Olamine hammaddesi sayesinde kepek oluşumunu engeller. Saç derisini yatıştırır ve kaşıntıya engel olur. Kafa derisini mikro organizma ve mantara karşı korur.

Groomed sülfatsız şampuan 500 ml pompalı ambalajı sayesinde ergonomik ve kolay kullanım sağlar. 500 ml şampuan ortalama 3-4 ay rahatlıkla yeterli olacaktır.
Şampuanımız %95 bitkisel içeriğe sahiptir. Keratin bakımı yaptıran yada yaptırmayan herkes kullanabilir. Şampuanımızı ilk kullandığınızda gerek köpürmesin gerekse saçta bıraktığı hissiyattan ürünümüzün kalitesini hissedeceksiniz.

Kullanım: Islak saçlara sürülür. Bir iki dakika masaj yaptıktan sonra bol su ile durulanır. İstenilirse işlem tekrarlanır isteğe göre saç kremi yada maske kullanılır.

-

Ürün: ŞAMPUAN
Ürün Renk:

Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..