Yükleniyor

Yıllardır hem annelerden hem uzmanlardan öğrendiğimiz çok değerli bilgileri, büyük bir istekle sizlerle paylaşıyoruz. Sizin için en kullanışlı ve güvenli ürünleri sunmak için dünyayı dolaşıyor ve çıkan her yeniliği yakından takip ediyoruz.

Biz Kimiz

Shandong İntco Trade Medikal Ltd.Şti. 2020 yılında kurulmuştur. Sağlık ürünleri sektöründe hizmet vermektedir. Kendisini geliştirmek adına teknoloji ve ürün gelişimi noktasında büyük yatırımlar yapmaktadır. İstanbul merkezli ofisimizde sizlere ayrıcalıklı hizmet sunmaktayız.

Shandong İntco Trade Medikal Ltd.Şti. %95 doğal kökenli içeriklerle ve yüksek toleranslı formüllerle ürettiği; bebek ve çocuk giysileri, cilt bakım ürünleri ve bebek bezleri doğumdan itibaren kullanılabilir. Tüm bebek ürünlerimiz, günlük rutin temizleme ürünlerini ve her cilt tipine özel cilt bakım ürünlerini içermektedir


SHANDONG İNTCO TRADE MEDİKAL

Nesilden nesile bebeğinizin ihtiyacı olan her şey shandong İntco'da!

İlk günlerinden itibaren...
Günün en erken saatlerinde, soğuk kış günleirnde, yazın sıcağında, uykusuz gecelerde, her an bebeklerin rahat etmesini sağlayarak, dünya annelerinin güvendiği marka olmaktan gurur duyuyoruz.


Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..